نهمین کارگاه شیمی نظری و محاسباتی 30 دی ماه لغایت 4 بهمن 98 

    به اطلاع می­رساند نهمین سمینار و کارگاه شیمی نظری و محاسباتی در قالب مدرسه پنج روزه زمستانه با موضوع «مقدمه ای بر شیمی محاسباتی»  با حضور پروفسور  Frank Jensen نویسنده کتاب Introduction to Computational Chemistry به عنوان مدرس و در تاریخ ۳۰ دی الی ۴ بهمن ۹۸ دردانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف با همکاری مدیریت روابط بین الملل دانشگاه برگزار می شود. در این مدرسه زمستانه، مفاهیم پایه ای شیمی محاسباتی طی چهار روز تدریس می شود. علاقه مندان می توانند علاوه بر ثبت نام در بخش تئوری، در کارگاه عملی حل مسائل شیمی محاسباتی نیز ثبت نام نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات مربوط به شرایط ثبت نام، ارسال چکیده و برنامه سمینار به سایت سمینار به نشانی www.tccw.ir مراجعه نمایند کانال تلگرامی t.me/tccwmeeting گروه تلگرامی(https://t.me/joinchat/BURDzFBf-ovA_lo9DwybBQ) و گروه واتس اپ (https://chat.whatsapp.com/IQSDZcweI8t4Su83QMpaC4)  پرسش و پاسخ و صفحه اینستاگرام مدرسه زمستانه جهت ارتباط مستقیم با گروه اجرایی و کسب اطلاعات بیشتر در دسترس می باشند.

 

لازم به ذکر است روز اول مدرسه زمستانه به کارگاه آشنایی مقدماتی با نرم افزار گوسین (Gaussian) و گوس ویو (Gaussview) اختصاص یافته است. افرادی که آشنایی مقدماتی با نرم افزار ذکر شده را دارند می توانند روز اول شرکت نکنند.

 

طبق روال هر سال مقالات ارسالی شرکت کنندگان در بخش ارائه پوستر به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود.

 

 

 

لینک پرداخت هزینه ثبت نام:

 

http://tccw.ir/index.php/pages/general/5.html<>

 


تاریخ ایجاد: یکشنبه 10 آذر 1398
تاریخ انتشار: شنبه 9 آذر 1398
تعداد بازدید: 846تلفنهای تماس
44787720-40

كيلومتر 17 اتوبان تهران كرج، شهرك علم و فناوري پژوهش، بلوار پژوهش، خ دانش، پژوهشگاه شيمي و مهندسي شيمي ايران
آمار وبگاه
تعداد بازدید:846
کاربران حاضر:1397